Aktuality

Kempování pro všechny

Kempování pro všechny

4.5.2016
V roce 2015 trávilo svou dovolenou v některém z českých kempu rekordních 1,08 milionu turistů. Což je zhruba o 250 tisíc více než v předešlém roce. Odhadovaná návštěvnost pro letošní rok dokonce vykazuje úctyhodné číslo 1,5 milionů návštěvníků!!!

Všude dobře, doma nejlíp.

Naše příroda je opravdu krásná. Má co nabídnout milovníkům všech druhů sportů a snad kromě toho moře "máme všechno".

Co je však v dnešní době více než aktuální - je bezpečnost. Opravdu nechceme, tak říkajíc, "malovat čerta na zeď", ale ne všude je dnes bezpečno a klid. My máme to štěstí, že v české přírodě jsou největšími zločinci "klíšťata" :-)

Stále více, převážně mladých lidí i celých rodin, objevuje romantické kouzlo kempů a stanování. Starší vzpomínají na pobyty v pionýrských táborech a bezstarostné dětství. Někteří tráví volno v přírodě, protože jinak se rekreovat vlastně ani nechtějí. A pro jiné je kempování nejdostupnější variantou dovolené, kdy za minimální náklady tráví čas mimo svůj domov. Mnoho lidí objeví kouzlo kempování právě díky jeho příznivé ceně.

kempování, turistika,, chataření, KEMP, kempování, kemping, jak kempovat, chatky, rekreace, aktivní rekreace, rekreace v přírodě, barešův rančZpůsobů jak kempovat se nabízí mnoho. Nejčastěji si zvolím některý z českých kempů. Ty základní jsou vybaveny pouze toaletami, jednoduchou sprchou a bufetem. Ve vyšší třídě jsou již samozřejmostí restaurace a venkovní sportoviště. V luxusních kempech se ubytujete v plně vybavených chatkách, které jsou obklopeny sportovišti, tenisovými kurty a třeba i bazénem či saunou. Kempy se nejčastěji nacházejí na atraktivních místech pod horami, v blízkosti vodních nádrží. Atraktivní okolní krajina přímo vybízí k podnikání pěších nebo cyklistických výletů.

Ve většině kempů je možné se ubytovat ve stanu, karavanu, obytném přívěsu nebo v chatce. Nejlevněji vyjde postavení vlastního stanu. Avšak je potřeba počítat s počáteční investicí do základního vybavení - stan, spacák, karimatka, baterka, vařič s nádobím, rozkládací stoleček a židličky atd. Zkrátka ke kempování ve stanu je zapotřebí mnoho nezbytností. Jednodušší, ale i cenově nákladnější, variantou je pronájem vybaveného karavanu či rovnou celé chatky. Záleží jen na vás jak „blízko“ chcete být přírodě.

Pro milovníky pohodlné dovolené jsme realizovali již mnoho chatek ať již v soukromém vlastnictví anebo určených k pronájmu.

chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp     chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu     chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu     chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu

chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu     chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu     chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu    chata, chatička, pronájem chaty, kempingová chatka, kemp, výstavba, realizace kempu

Ucelenou výstavbu dřevostaveb jsem zrealizovali např. pro Barešův ranč, který se rozprostírá cca 800 m za obcí Lužec nad Cidlinou (směr Nový Bydžov) a stojí v bezprostřední blízkosti chovu farmové zvěře a rybníka „Jaroušek“.

www.baresuv-ranc.cz

kempování, turistika,, chataření, KEMP, kempování, kemping, jak kempovat, chatky, rekreace, aktivní rekreace, rekreace v přírodě, barešův ranč

 

Produkty o kterých se mluví Podobné články
Kempování pro všechny

Barešův ranč

15.6.2015
Čas volna a odpočinku se blíží…
Mnoho z nás přemýšlí kam se vydat, aby tam bylo krásně, pohoda, klid, děti se nenudily, máma si odpočinula, táta si taky něco užil a jídlo bylo skvělé jako od babičky.
Máme pro vás jedinečný tip - Barešův ranč

Kempování pro všechny

Sauna jako iglů

29.4.2015
Iglu sauna je unikátní umělecké dílo, ve kterém se snoubí severské tradice a dovednosti šindelářských mistrů.

Kempování pro všechny

Vyhřívaný bazén - koupací sudy pro chladné léto

30.6.2011
Máte letní dovolenou a je Vám zima a smutno za koupáním. Vyzkoušejte příjemný relax v koupacím sudu s vyhříváním. Proč bychom se nemohli ohřát i v létě?

Kempování pro všechny

Zahájení pastevecké sezóny - Tip na výlet

21.4.2016
Jaro je v plném proudu a krásy přírody nás doslova volají ven
Je tomu již mnoho let co, co právě v tuto dobu vyháňali naši předci ovce.
Nyní máte jedinečnou šanci si vše připomenout na blížící se akci - Zahájení pastevecké sezony

Kempování pro všechny

Nejlepší nábytek - zahradní nábytek Akát

14.4.2015
Přinášíme Vám kvalitní akátový nábytek za nejlepší ceny na trhu. Akátový zahradní nábytek koupite nejlevněji u nás.

Kempování pro všechny

Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

23.3.2016
Pro naše klienty uděláme vždy všechno, co je v našich silách. A sil je někdy zapotřebí opravdu mnoho. Proto jsme se rozhodli všem našim pracovníkům „udělat krásný víkend“ a poskytnout jim tolik potřebnou relaxaci v Pivních lázních Bernard.

Kempování pro všechny

Ručně štípaný šindel - Sruby a roubenky

25.4.2016
Dobrá práce si dělá reklamu sama...

Nenechte si ujít článek o našem ručně štípaném šindelu v aktuálním čísle časopisu Sruby a roubenky

Kempování pro všechny

Salašnické obyčeje aneb jak se žilo na Valašsku

27.8.2013
Způsob života, který již vymizel, ale stojí za to, si ho připomenout.

Kempování pro všechny

Salašnictví

23.5.2013
Připravili jsme pro Vás novou kolekci tradičních bednářských výrobků. Jejím smyslem není vymýšlet "novosti", ale naopak "oprášit a znovu oživit" tradiční salašnické nádoby jejichž funkčnost byla prověřena staletími používání.
Zkusme si proto něco více napsat o tomto dnes již skoro neexistujícím druhu hospodářství.

x