Aktuality

Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

23.3.2016
Pro naše klienty uděláme vždy všechno, co je v našich silách. A sil je někdy zapotřebí opravdu mnoho. Proto jsme se rozhodli všem našim pracovníkům „udělat krásný víkend“ a poskytnout jim tolik potřebnou relaxaci v Pivních lázních Bernard.

pivni lazně, pivní koupel, dřěvěná vana, lázeňská vanaJelikož se jednalo o zážitek vskutku královský, rozhodli jsme se, že se s Vámi o něj podělíme.pivni lazně, pivní koupel, dřěvěná vana, lázeňská vana

 

Hned po příjezdu jsme byli uchváceni krásou historického interiéru pivních lázní. Tak říkajíc, bylo se stále na co dívat.

 

Samotná pivní lázeň probíhala ve stylových dřevěných vanách naplněných blahodárnou tekutinou. Perličková koupel příjemně šimrala po těle. Teplota 37 stupňů byla víc než ideální. Hned vedle vany se tyčila a přímo podbízela pípa s lahodným pivem Bernard. Po půlhodince v lázni následovalo sladké poleženíčko na vyhřívaném loži a to vše korunovala relaxační masáž.

 

Opravdový ráj na zemi…

 

Nezbývá nám nic jiného než poděkovat zaměstnancům pivních lázní a vám všem vřele doporučit jejich návštěvu.

 

Více informací na www.pivnilaznebernard.cz

pivni lazně, pivní koupel, dřěvěná vana, lázeňská vana

Produkty o kterých se mluví Podobné články
Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

Sůl nad zlato aneb koupelová sůl

3.10.2013
Není sůl jako sůl…
a protože se blíží, sychravý podzim a studená zima není nad to si hezky prohřát organismus v blahodárné koupeli. Je již jen na vás zda si užijete nepřekonatelný luxus a romantiku v koupacím sudu v klidném zátiší zahrady uprostřed hluboké noci a nebo jen zhasnete a svíčkami obložíte vanu. Ať již budete kdekoliv, neochuďte se o vůně éterických olejů a blahodárné účinky bílého zlata – soli.

Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

Koupací sudy a mořská sůl

20.9.2010

Mořská sůl působí blahodárně na celý náš organismus. Nabízíme Vám možnost jak načerpat sílu z moře doma na Vaší zahradě. Koupací sudy lze nejen napouštět "sladkou" vodou, ale jsou přizpůsobeny k provozu i pro vodu mořskou - slanou. Nebojte se nikdo Vás nenabádá ke koupení cca 1200 litrů mořské vody :-) stačí jen jeden balíček mořské koupelové soli a vlastní moře s jeho blahodárnými účinky máte doma.


Pivní lázně Bernard – Doporučujeme

Vyhřívaný bazén - koupací sudy pro chladné léto

30.6.2011
Máte letní dovolenou a je Vám zima a smutno za koupáním. Vyzkoušejte příjemný relax v koupacím sudu s vyhříváním. Proč bychom se nemohli ohřát i v létě?

x