Aktuality

Barešův ranč

Barešův ranč

15.6.2015
Čas volna a odpočinku se blíží…
Mnoho z nás přemýšlí kam se vydat, aby tam bylo krásně, pohoda, klid, děti se nenudily, máma si odpočinula, táta si taky něco užil a jídlo bylo skvělé jako od babičky.
Máme pro vás jedinečný tip - Barešův ranč
barešův rančMnoho dní a nocí jsme zde strávili a bylo nám opravdu fajn.
 
Barešův ranč se nachází v malebné krajině lesů a luk na břehu rybníka Jaroušek. Obklopují ho ohrady plné bizonů, muflonů, jelenů a daňků.
 
Již samotná procházka kolem ranče je pro děti velikým dobrodružstvím. Mufloni a bizoni navodí atmosféru prérií, a nejeden chlapec v sobě ucítí indiánské předky, když potom „narazí“ na pravé indiánské týpí, je zcela pohlcen hrou… on je Vinnetou a támhle běží pokrevní bratr Old Shatterhand… Malá Ribanna usnula v kočárku a máma konečně ulehá na lehátko k bazénu. Kmenový náčelník zmerčí svou šanci a běží si půjčit rybářskou výbavu. Je jen otázkou času, kdy vyloví kapra, candáta, štiku, pstruha či uhoře...
 
barešův rančVšichni se mají tak dobře, že je těžké určit, kdo si to na Barešově ranči užívá víc.
 
Příjemně strávený den už jen korunuje skvělá večeře. Jídlo je tak plné chuti až to překvapí… Čím asi to bude? Ano, to jsou ty výhody farmy – domácí maso, ryby, zelenina. Jen farmáři ví, jak chutná 100% maso a poctivá zelenina.
 
Chcete-li zažít 100% dovolenou či jen víkend, neváhejte a zkuste to jako my 

 

 

 Produkty o kterých se mluví

x