Aktuality

Zahradnické nářadí - tipy a rady na uložení

Zahradnické nářadí - tipy a rady na uložení

16.2.2016
U zahradního nářadí záleží více na jeho kvalitě než na kvantitě.

zahradní nářadí, zahradnické nářadí, jak, pečovat o nářadí, skříň na nářadí, zahradnická skřín, stěna na nářadí

Jedna ostrá motyčka udělá víc práce než 10 tupých a rezavějících…

Proto je velmi důležité o kvalitní nářadí dobře pečovat a bezpečně ho uskladnit.

To, že pořádek šetří čas, snad není potřeba ani dodávat. Určitě se vám taky někdy stalo, že člověk 30 minut něco hledá, aby to pak 10 minut používal.

Ať už skladujete nářadí kdekoliv, mělo by být hlavně v suchu. Nejpřehlednější variantou a také i nejbezpečnější je „nastojáka“ u zdi. Představte si tu bolest, když šlápnete na hrábě, a není už důvod více se rozmýšlet…

Ve specializovaných obchodech a nákupních centrech lze zakoupit nejrůznější stojany na nářadí – bývají opatřeny, nejrůznějšími úchyty, háčky či svorkami.

Pokud se řadíte mezi vášnivé domácí kutily, je to skvělý námět pro tvůrčí činnost, při které lze zužitkovat velké množství starých nepotřebných „pokladů“ z půdy či kůlny.

Návod na výrobu organizéru na nářadí naleznete zde

zahradní nářadí, zahradnické nářadí, jak, pečovat o nářadí, skříň na nářadí, zahradnická skřín, stěna na nářadí, sruby servis

Produkty o kterých se mluví Podobné články
Zahradnické nářadí - tipy a rady na uložení

Zahradní nářadí a péče o zahradní nářadí - Leden, díl první

17.1.2011
Každý řemeslník si musí vážit svého "vercajku". Bez něho by byl nemožný a udřel by se k smrti. Nářadí a nástroje dělají odborníka. A stejně bychom mohli říct, že nářadí dělá zahrádkáře. S přibývajícími léty a zkušenostmi se v tomto rčení jen utvrzujeme. Právě v lednu nastal ideální čas všechno nářadí opečovat, nabrousit a poskytnout mu takovou péči, aby až se zahrada probudí, opět sloužilo v plné síle.

Zahradnické nářadí - tipy a rady na uložení

Zahradnický kalendář - úvod a obsah

17.1.2011
Předkládáme Vám tento zahradnický kalendář, abychom Vám méně zkušeným a nebo zapomnětlivým usnadnili zahradničení. Hledejte zde tipy, triky, dobré rady či ponaučení.

x