Aktuality

Zahradní svatba

Zahradní svatba

11.7.2016
Nabídka zahradních altánů a růžových oblouků pro svatební obřady.

zahradni svatba, svatba v altánu, zahradní altán, růžový obloou, svatební oblouk, svatba venku, svatební agentura, pořádání svateb, svatební pergola, sa´vatební přístřešekSvatba je výjimečná životní událost, která si žádá výjimečné místo i čas. Naplánovat datum lze snadno. Najít to pravé místo je již složitější. Obecní úřady jsou strohé, matriky neosobní, kostely jsou jen pro věřící a zámků je nedostatek. Krásných míst je však mnoho, stačí jen otevřít oči a pořádně se dívat… rybníky, zahrady či lesy.

zahradni svatba, svatba v altánu, zahradní altán, růžový obloou, svatební oblouk, svatba venku, svatební agentura, pořádání svateb, svatební pergola, sa´vatební přístřešek

 

 

Samozřejmě, nejjednodušším řešením je pronajmout si plátěný stan, ale jde to i jinak. Pokud pořádáte svatbu ve své zahradě, postavte si dřevěný altán. Ano, samozřejmě vyjde mnohonásobně dráž než ten plátěný, ale je váš a bude vám desítky let připomínat den, kdy jste si řekli ANO.

zahradni svatba, svatba v altánu, zahradní altán, růžový obloou, svatební oblouk, svatba venku, svatební agentura, pořádání svateb, svatební pergola, sa´vatební přístřešekSpeciální akci jsme také připravili pro majitele restaurací a rekreačních objektů. Nikdy není od věci, pokud můžete nabídnout víc než váš soused. Rozšiřte svou nabídku poskytovaných služeb o svatby ve venkovním altánu. Být krok napřed před konkurencí se vždy vyplatí a za krásnou romantickou svatbu zákaznici rádi připlatí. Vždyť svatbu jako z pohádky, chce mít nejméně jednou za život každá žena.

Tip!

Levnější alternativou jsou kvalitní růžové oblouky nebo z pergoly modřínového dřeva.

Pokud využijete naše stavebnicové systémy, není problém pergolu po svatebním obřadu rozebrat a postavit vedle domu. Získáte tak pohodové místo odpočinku na dlouhé léta. Díky široké nabídce jednotlivých komponentů lze postavit doslova i nemožné,, stačí si jen hrát a chtít.


  zahradni svatba, svatba v altánu, zahradní altán, růžový obloou, svatební oblouk, svatba venku, svatební agentura, pořádání svateb, svatební pergola, sa´vatební přístřešek

Produkty o kterých se mluví
Venezia
164.850,-Kč
více »
Lugano
301.950,-Kč
více »
Milano
71.740,-Kč
více »
Lena
10.220,-Kč
více »
Susanna
14.130,-Kč
více »
Viola
15.910,-Kč
více »
Alpina
17.790,-Kč
více »

x