Aktuality

Zahradní nábytek - ošetření dřeva vhodným nátěrem

Zahradní nábytek - ošetření dřeva vhodným nátěrem

8.8.2010
Doporučené nátěry pro zahradní nábytek a zahradní doplňky, které nejen dodají krásu Vašemu zahradnímu nábytku, ale také jej ochrání před plísněmi a mnohonásobně prodlouží jeho životnost.
S barvami DELTA Woodprotection máme dlouholetou zkušenost, která nám umožnila najít ideální nátěrové systémy pro natírání zahradního nábytku, srubových staveb apod.

NÁTĚROVÝ SYSTÉM pro zahradní nábytek č. 1

Tento nátěrový systém sestává ze dvou nátěrů a to po jednom nátěru přípravkem DELTA Hydrostop plus 9.04 a   DELTA Active Lasur 5.11 , v tomto pořadí a složení, bude Váš nábytek ochráněn proti destruktivním vlivům povětrnostních podmínek.


1x DELTA Hydrostop plus 9.04
Olejová impregnace Hydrostop plus 9.04 sníží nasákavost vody až o 30 % a zabrání modrání dřeva.
1x DELTA Active Lasur 5.11
Středněvrstvá lazura Active Lasur 5.11 ochrání nábytek proti UV-záření, omezí vznik trhlin a až o 50 % prodlouží životnost dřeva.

 

NÁTĚROVÝ SYSTÉM pro zahradní nábytek č. 2

Systém č. 2 je optimální kombinací kvalitní impregnace dřeva (ve dvojité vrstvě) a jeho ochrany proti povětrnostním vlivům.

2x DELTA Imprägnierlasur plus 3.01 Imprägnierlasur plus 3.01 se snadno nanáší, jednoduše renovuje a zprostředkovává přilnavost další vrstvy.
1x DELTA Active Lasur 5.11   Active Lasur 5.11 vytvoří nadstandardní hedvábně lesklý povrch, nestéká a je ideální pro práci nad hlavou a pro velké plochy.

 

oprava zahradního nábytku, natírání nábytku, barva  na stul, barvy na drevo

 Důležité upozornění !!!

Dřevo námi dodávaných výrobků je při zakoupení ošetřeno pouze impregnací určenou k ochraně zboží při přepravě.
Před vystavením dřevěných výrobků působení povětrnostních vlivů je nezbytné provést ochranný nátěr.
V případě, že tak není učiněno, dřevo zšedne a zčerná. Tuto estetickou vadu dřeva nelze reklamovat, jelikož je jednoznačně způsobena zanedbanou údržbou.

Nevíte-li si rady se správným provedením ochranného nátěru, můžete nás kdykoliv kontaktovat na tel. čísle 777 005 666.


Produkty o kterých se mluví

x