Aktuality

Šnek

Šnek

27.4.2015
Rychlostí blesku k nám dorazila další novinka ... Šnek Karel

Karel je ztepilý šnek z dobré rodiny. Je trpělivý a vždy Vás rád vyslechne. Karlík má sice velmi dobrodružnou povahu, ale Vás si jistě zamiluje a bude se držet u domu. Překvapí Vás svou nenáročností - nejí, nepije a dům má vlastní. Jediné, co tedy opravdu vyžaduje, je dobré zacházení a uctivé hlasité pozdravení.

Dobrý den Karle...

 šnek karel. zahradní šnek, jak chovat šneka

 PS: Po pár dnech vykání Vám jistě nabídne i tykání... tak tedy

 

Ahoj Karle a měj se krásně ...

Produkty o kterých se mluví Podobné články
Šnek

Jak se rodí sova?

11.5.2015
Kdo umí ten umí, kdo neumí ten čumí... aneb zlaté české ruce a motorová pila

Šnek

Krakonoš aneb POMÁHAT A CHRÁNIT po našem

14.7.2015
Je-li váš soused hotový Trautenberk a potřebujete-li před ním ochranu síly nevšední a moci nadlidské, pořiďte si Krakonoše, který vám bude

Šnek

Novinka 2015 - Caro - nábytek akát

10.2.2014
Tradiční dřevěný nábytek v masivním provedení najde své uplatnění jako nábytek do jídelny, stylový nábytek na terasu nebo nábytek pro restaurace ve venkovském stylu.

Šnek

Novinka 2015 - Giant rozšíření sortimentu

10.2.2014
Pro velký zájem o soupravu zahradního nábytku Giant se její výrobce rozhodl rozšířit řadu o tři nové stoly, dvě velké lavice a stoličku.

Šnek

Novinka 2015 - Pracovní stůl

10.2.2014
Díky praktickému pracovnímu stolu připravíte své pokrmy na terase mnohem snáze. Pracovní stůl poskytuje přehledné a snadno dostupné šuplíky na příbory či nábobí a police pro sklenice, víno nebo nezbytné suroviny.

Šnek

Novinka 2015 - Ripper

10.2.2014
Moderní design, lehkost provedení, odolnost, nevšední kombinace teplých medových tónů akátového dřeva a studený odstín hliníku... to je Ripper - zahradní nábytek nejenom pro vaši zahradu, ale díky maximální funkčnosti i pro vaše podnikání v gastronomii.

Šnek

Dřevořezby - Novinka roku 2015

19.2.2015
Právě v těchto dnech se nám podařilo navázat spolupráci s lidovým řezbáře, který svou motorovou pilou vytváří nevšední a poutavé zadradní doplňky.

x