Aktuality

Dřevostavby - interiérové barvy a exteriérové barvy

Dřevostavby - interiérové barvy a exteriérové barvy

9.8.2010
Pokud nevíte čím natřít dřevostavbu, ať již interiér nebo exteriér, vybrali jsme pro Vás dvě profesionální barvy na dřevo, které nejen navrátí krásu Vaší dřevostavbě, ale také ji ochrání před plísněmi a mnohonásobně prodlouží její životnost.
S barvami DELTA Woodprotection máme dlouholetou zkušenost, která nám umožnila najít ideální nátěrové systémy pro natírání zahradního nábytku, srubových staveb apod.

 

Profesionální barva pro dřevostavby - EXTERIÉR

 


2x DELTA Hydrostop plus 9.04
Dvojitým nátěrem této vodoodpudivé olejové impregnace dosáhnete vysoké ochrany proti vlhkosti. Jedná se o ochranný olej na bázi přírodních olejů s obsahem rozpouštědel a biocidních látek, s chemicky preventivním účinkem proti zamodrávání dřeva a dřevokazným houbám.
DELTA Hydrostop plus 9.04 vykazuje vysoký penetrační účinek, díky svým hydrofobním vlastnostem výrazně redukuje pohlcování vody a vlhkosti ošetřeného dřeva a neodlupuje se.
Tento systém doporučujeme pro ošetření srubových dřevostaveb. Díky Hydrostopu plus 9.04 se déšť na povrchu dřeva odperluje.

 

Profesionální barva pro dřevostavby - INTERIÉR

 

DELTA Hydrolasur 5.10 Tato bezbarvá vodouředitelná, tenkovrstvá impregnační lazura na bázi nejjemnější akrylové disperze (hydrosol) se nanáší zpravidla v jedné vrstvě. Výborně chrání proti omaku a lze snadno otírat.
Jedná se vysoce ekologickou barvou neobsahující fungicidní látky ani insekticidy!

 barva na dřevo, jak natírat dřevostavbu, barva na fasádu, natírání dřeva

Produkty o kterých se mluví

x